Ege Sedef Aydınlatma sitesini kısaca şöyle anlatabiliriz. Toptan müşterilerimizin sipariş vermesi üzerine kurulmuş bir sitedir.Müşterilerimiz siparişlerini girer sipariş bizim sipariş takip ekranımıza düşer ve bizde siparişinizi onayladıktan sonra tarafınıza gönderimini yapıyoruz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden stok takibi en son eklenen kataloglarımız indirebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verilir ? Nasıl Üye Olunur ?

 

Üyelik Sistemi Hakkında 

Kısaca üyelik sistemimizden bahsedelim ilk başta kendiniz üye olamıyorsunuz üye olmanız için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bizimle iletişime geçmek için “info@egesedefavize.com” adresine mail atabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra biz size ulaşıp tarafınıza gereken bilgilendirmeye yapıyoruz. Veya hangi hangi bölgeden bizlere ulaşıyorsanız o bölgenin satış temsilcisine yönlendiriyoruz.

 

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyoruz ?

Tüm Türkiye’ye 81 ile hizmet veriyoruz. Buradan temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

 

Sitemize üye olduktan sonra kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yapıyorsunuz.


 

Üye Adı ve Şifrenizi girdikten sonra giriş yap butonuna basarak başarılı bir şekilde sisteme giriş yapıyorsunuz.

Daha sonra sipariş vermek istediğiniz ürünü aşağıda ok ile göstermiş olduğumuz arama kutusuna yazıyorsunuz

 

diyelim ki 9505-1L ahşap modelimiz olan lambaderi arama yerine yazdık karşımıza böyle bir sayfa açılacak

üzerine tıkladığımız zaman ise

 

bu sayfa açılacak bu sayfada ürün özelliklerini Stok Durumu,Koli Adeti,Rengi,Ampül Sayısı,Duy Tipi vs  gibi özelliklerin hepsi detaylı bir şekilde açıklanıyor.

 

Sepete ekle dediğiniz zaman ise siparişiniz bizim tarafımıza ulaşıyor. Ödeme konusunda ise biz tarafınıza ulaşıp bilgi veriyoruz.( Bu arada sadece toptan siparişleri sadece toptan alıcak müşterimiz için geçerlidir parakende müşterilerimiz için geçerli değildir). Bize ulaştığınız bölgenin pazarlama sorumlusuna size yönlendiriyoruz.Böylece sipariş işlemeniz tamamlanmış oluyor.

 

Perakende müşterilerimiz için bu sistem maalesef geçerli değil perakende müşterilerimiz için üyelik sistemimiz şuan için yoktur ancak site üzerinden yine aynı şekilde istediğiniz ürünleri belirleyip bize mail yoluyla veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Veya   hepsiburada n11, vivense,evidea,trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz…

Kategoriler: Aydınlatma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir